DETAIL spoje: 540651 / 21

Základní informace:

Linka: 540651IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 4 2 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 5 3 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 6 4 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 7 5 km Raspenava,,v aleji LI 6004 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 9 6 km Raspenava,,křiž. LI 6004 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 10 7 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 13 8 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004 16:27 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 16 9 km Raspenava,,u mostu LI 6004 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 17 10 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 18 11 km Raspenava,,Interier LI 6108 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 19 12 km Raspenava,,Tesla LI 6108 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 20 12 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 16:37 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 23 13 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 24 14 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 25 15 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 26 15 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 27 17 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 28 18 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 29 19 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 30 20 km Nové Město p.Smrkem,,nám. LI 6101 16:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,