DETAIL spoje: 540651 / 26

Základní informace:

Linka: 540651IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23904 30 0 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště H) LI 6101 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 29 1 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 28 2 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 27 3 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 26 5 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 25 5 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 24 6 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 23 7 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 20 8 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108 19:12 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 19 8 km Raspenava,,Tesla LI 6108 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 18 9 km Raspenava,,Interier LI 6108 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 17 10 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 16 11 km Raspenava,,u mostu LI 6004 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 15 12 km Raspenava,,lékárna LI 6004 19:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 14 13 km Raspenava,,u lávky LI 6004 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 9 14 km Raspenava,,křiž. LI 6004 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 7 15 km Raspenava,,v aleji LI 6004 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 6 16 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 5 17 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 4 18 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 19:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 19 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 20 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 19:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018