DETAIL spoje: 540651 / 27

Základní informace:

Linka: 540651IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 4 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 21:57 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 5 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 21:59 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 6 3 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 22:00 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 7 4 km Raspenava,,v aleji LI 6004 22:02 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 9 5 km Raspenava,,křiž. LI 6004 22:04 22:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 10 6 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 22:05 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 13 7 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004 22:06 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 16 8 km Raspenava,,u mostu LI 6004 22:09 22:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 17 9 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 22:10 22:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 18 10 km Raspenava,,Interier LI 6108 22:12 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 19 11 km Raspenava,,Tesla LI 6108 22:13 22:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 20 11 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 22:15 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8622 21 12 km Hejnice,Ferdinandov,obratiště LI 6108 22:16 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 22 13 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 22:19 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 23 15 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 22:21 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 24 16 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 22:22 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 25 17 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 22:23 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 26 17 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 22:24 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 27 19 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 22:26 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 28 20 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 22:27 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 29 21 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 22:28 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 30 22 km Nové Město p.Smrkem,,nám. LI 6101 22:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018