DETAIL spoje: 540651 / 6

Základní informace:

Linka: 540651IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23904 30 0 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště H) LI 6101  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 29 1 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 28 2 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 27 3 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 26 5 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 25 5 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 24 6 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 23 7 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 20 8 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  6:35  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 19 8 km Raspenava,,Tesla LI 6108  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 18 9 km Raspenava,,Interier LI 6108  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 17 10 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 16 11 km Raspenava,,u mostu LI 6004  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 15 12 km Raspenava,,lékárna LI 6004  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 14 13 km Raspenava,,u lávky LI 6004  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 9 14 km Raspenava,,křiž. LI 6004  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 7 15 km Raspenava,,v aleji LI 6004  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 6 16 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 5 17 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 4 18 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 19 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,