DETAIL spoje: 540651 / 8

Základní informace:

Linka: 540651IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Hejnice-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 17576 24 0 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 23 1 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 20 2 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  7:13  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 19 2 km Raspenava,,Tesla LI 6108  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 18 3 km Raspenava,,Interier LI 6108  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 17 4 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 16 5 km Raspenava,,u mostu LI 6004  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 13 6 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6004  7:24  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 10 7 km Raspenava,,U Malíře LI 6004  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 9 8 km Raspenava,,křiž. LI 6004  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 7 9 km Raspenava,,v aleji LI 6004  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 6 10 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 5 11 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 4 12 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 13 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 14 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  7:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019