DETAIL spoje: 540652 / 3

Základní informace:

Linka: 540652IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 4) LI 6001 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 1 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 2 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 3 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 4 km Raspenava,,v aleji LI 6004 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 7 6 km Raspenava,,Liberecká LI 6004 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 7 km Raspenava,,křiž. LI 6004 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 9 8 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 12 9 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004 13:59 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 10 km Raspenava,,u mostu LI 6004 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 16 15 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 17 16 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 18 17 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště N) LI 6101 14:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,