DETAIL spoje: 540652 / 54

Základní informace:

Linka: 540652IDOS
Název: Frýdlant-Raspenava-Nové Město pod Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23904 18 0 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště H) LI 6101  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 17 1 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 16 2 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 15 7 km Raspenava,,u mostu LI 6004  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 14 8 km Raspenava,,lékárna LI 6004  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 13 9 km Raspenava,,u lávky LI 6004  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 12 10 km Raspenava,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6004  6:51  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 11 11 km Raspenava,,lékárna LI 6004  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 10 12 km Raspenava,,u lávky LI 6004  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 8 13 km Raspenava,,křiž. LI 6004  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29577 6 14 km Raspenava,,v aleji LI 6004  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7896 5 15 km Frýdlant,,u Koruny LI 6001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7894 4 16 km Frýdlant,,pod zámkem LI 6001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58099 3 17 km Frýdlant,,Bělíkova LI 6001  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 17 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021