DETAIL spoje: 540659 / 1

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 16 km Mníšek,,ObÚ LI 0208  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 16 km Mníšek,,škola LI 0208  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 11 17 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 12 17 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 13 18 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 14 19 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24667 15 20 km Oldřichov v Hájích,,žel.zast. LI 6006  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49327 16 21 km Oldřichov v Hájích,,U Kozy LI 6006  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 17 25 km Raspenava,,Liberecká LI 6004  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 18 26 km Raspenava,,křiž. LI 6004  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 19 27 km Raspenava,,U Malíře LI 6004  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 22 28 km Raspenava,,žel.st. LI 6004  6:57  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 25 29 km Raspenava,,u mostu LI 6004  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 26 30 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 27 31 km Raspenava,,Interier LI 6108  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 28 32 km Raspenava,,Tesla LI 6108  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 29 32 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108  7:10  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 30 34 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 31 34 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 32 35 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 33 36 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 34 38 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 35 38 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 36 40 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 37 40 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště N) LI 6101  7:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,