DETAIL spoje: 540659 / 1

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 16 km Mníšek,,ObÚ LI 0208  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 16 km Mníšek,,škola LI 0208  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63216 11 17 km Mníšek,,žel.st. LI 0208  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 19 33 km Raspenava,,křiž. LI 6004  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 20 34 km Raspenava,,U Malíře LI 6004  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 23 35 km Raspenava,,žel.st. LI 6004  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 26 36 km Raspenava,,u mostu LI 6004  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 27 37 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 28 38 km Raspenava,,Interier LI 6108  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 29 39 km Raspenava,,Tesla LI 6108  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 30 39 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108  7:12  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 31 41 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 32 41 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 33 42 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 34 43 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 35 45 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 36 45 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 37 47 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 38 47 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště N) LI 6101  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,