DETAIL spoje: 540659 / 105

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 5 0 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 7 6 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 10 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 10 km Mníšek,,škola LI 0208 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 11 11 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 12 11 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 13 12 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 14 13 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24667 15 14 km Oldřichov v Hájích,,žel.zast. LI 6006 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49327 16 15 km Oldřichov v Hájích,,U Kozy LI 6006 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 17 19 km Raspenava,,Liberecká LI 6004 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 18 20 km Raspenava,,křiž. LI 6004 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 20 21 km Raspenava,,u lávky LI 6004 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 21 22 km Raspenava,,lékárna LI 6004 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 25 23 km Raspenava,,u mostu LI 6004 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 26 24 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 27 25 km Raspenava,,Interier LI 6108 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 28 26 km Raspenava,,Tesla LI 6108 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 29 26 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 30 28 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 31 28 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 32 29 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 33 30 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 34 32 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 35 32 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 36 34 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 37 34 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště N) LI 6101 22:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 24.12.2020 do 1.1.2021, od 2.4.2021 do 4.4.2021, 1.5.2021, 8.5.2021, od 4.7.2021 do 5.7.2021