DETAIL spoje: 540659 / 3

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 16 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 16 km Mníšek,,škola LI 0208 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 11 17 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 12 17 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 13 18 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 14 19 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24667 15 20 km Oldřichov v Hájích,,žel.zast. LI 6006 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49327 16 21 km Oldřichov v Hájích,,U Kozy LI 6006 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 17 25 km Raspenava,,Liberecká LI 6004 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 18 26 km Raspenava,,křiž. LI 6004 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 19 27 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 22 28 km Raspenava,,žel.st. LI 6004 14:57 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 25 29 km Raspenava,,u mostu LI 6004 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 26 30 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 27 31 km Raspenava,,Interier LI 6108 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 28 32 km Raspenava,,Tesla LI 6108 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 29 32 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 15:10 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 32 34 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 33 34 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 34 35 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 35 36 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 36 38 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 37 38 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 38 40 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 39 40 km Nové Město p.Smrkem,,nám. LI 6101 15:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,