DETAIL spoje: 540659 / 5

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 7 11 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 15 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 15 km Mníšek,,škola LI 0208 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 11 16 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 12 16 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 13 17 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 14 18 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24667 15 19 km Oldřichov v Hájích,,žel.zast. LI 6006 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49327 16 20 km Oldřichov v Hájích,,U Kozy LI 6006 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 17 24 km Raspenava,,Liberecká LI 6004 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 18 25 km Raspenava,,křiž. LI 6004 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 19 26 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 22 27 km Raspenava,,žel.st. LI 6004 22:57 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 25 28 km Raspenava,,u mostu LI 6004 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 26 29 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 27 30 km Raspenava,,Interier LI 6108 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 28 31 km Raspenava,,Tesla LI 6108 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 29 31 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 30 33 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 31 33 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 32 34 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 33 35 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 34 37 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 23:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 35 37 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 23:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 36 39 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 23:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 37 39 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště N) LI 6101 23:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128