DETAIL spoje: 540659 / 6

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23904 38 0 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště H) LI 6101 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 37 1 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 36 2 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 35 3 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 34 4 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 20:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 33 5 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 32 6 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 31 7 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 30 8 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108 20:41 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 29 9 km Raspenava,,Tesla LI 6108 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 28 10 km Raspenava,,Interier LI 6108 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 27 11 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 26 12 km Raspenava,,u mostu LI 6004 20:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 23 13 km Raspenava,,žel.st. LI 6004 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 20 13 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 19 14 km Raspenava,,křiž. LI 6004 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63216 11 30 km Mníšek,,žel.st. LI 0208 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 31 km Mníšek,,škola LI 0208 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 32 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 8 32 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 7 36 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 37 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 44 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 45 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 46 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 46 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019