DETAIL spoje: 540659 / 6

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23904 39 0 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště H) LI 6101 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23903 38 1 km Nové Město p.Smrkem,,Ludvíkovská LI 6101 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19628 37 2 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. LI 6101 20:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19627 36 3 km Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,Jednota LI 6101 20:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47525 35 4 km Nové Město p.Smrkem,,Přebytek LI 6105 20:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17577 34 5 km Lázně Libverda,,Obří Sud LI 6105 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17576 33 6 km Lázně Libverda,,obratiště LI 6105 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17578 32 7 km Lázně Libverda,,centrum LI 6105 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 29 8 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108 20:44 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 28 9 km Raspenava,,Tesla LI 6108 20:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 27 10 km Raspenava,,Interier LI 6108 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 26 11 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 25 12 km Raspenava,,u mostu LI 6004 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29578 22 13 km Raspenava,,žel.st. LI 6004 20:54 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58098 19 13 km Raspenava,,U Malíře LI 6004 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 18 14 km Raspenava,,křiž. LI 6004 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 17 15 km Raspenava,,Liberecká LI 6004 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49327 16 19 km Oldřichov v Hájích,,U Kozy LI 6006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24667 15 21 km Oldřichov v Hájích,,žel.zast. LI 6006 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 14 21 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 13 22 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 12 23 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 11 23 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 24 km Mníšek,,škola LI 0208 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 25 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 8 25 km Mníšek,,křiž. LI 0208 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 7 29 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 30 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 37 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 38 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 39 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 39 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018