DETAIL spoje: 540659 / 7

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 7 11 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 8 15 km Mníšek,,křiž. LI 0208 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 19 31 km Raspenava,,křiž. LI 6004 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 21 32 km Raspenava,,u lávky LI 6004 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 22 33 km Raspenava,,lékárna LI 6004 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 26 34 km Raspenava,,u mostu LI 6004 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 27 35 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 28 36 km Raspenava,,Interier LI 6108 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 29 37 km Raspenava,,Tesla LI 6108 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 30 37 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 19:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019