DETAIL spoje: 540659 / 7

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 7 11 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 15 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 15 km Mníšek,,škola LI 0208 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 11 16 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 12 16 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 13 17 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 14 18 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24667 15 19 km Oldřichov v Hájích,,žel.zast. LI 6006 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49327 16 20 km Oldřichov v Hájích,,U Kozy LI 6006 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 17 24 km Raspenava,,Liberecká LI 6004 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 18 25 km Raspenava,,křiž. LI 6004 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 20 26 km Raspenava,,u lávky LI 6004 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 21 27 km Raspenava,,lékárna LI 6004 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 25 28 km Raspenava,,u mostu LI 6004 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 26 29 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 27 30 km Raspenava,,Interier LI 6108 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 28 31 km Raspenava,,Tesla LI 6108 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8618 29 31 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 1) LI 6108 19:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2021 do 31.12.2021