DETAIL spoje: 540659 / 8

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8618 30 0 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 29 1 km Raspenava,,Tesla LI 6108  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 28 2 km Raspenava,,Interier LI 6108  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 27 3 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 26 4 km Raspenava,,u mostu LI 6004  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 25 5 km Raspenava,,lékárna LI 6004  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 24 5 km Raspenava,,u lávky LI 6004  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 19 6 km Raspenava,,křiž. LI 6004  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 8 22 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 7 26 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 27 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 34 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 35 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 36 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 36 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019