DETAIL spoje: 540659 / 8

Základní informace:

Linka: 540659IDOS
Název: Liberec-Raspenava-Hejnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8618 29 0 km Hejnice,,aut.st. (stanoviště 2) LI 6108  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29574 28 1 km Raspenava,,Tesla LI 6108  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29569 27 2 km Raspenava,,Interier LI 6108  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29579 26 3 km Raspenava,,žel.zast.Luh LI 6004  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29576 25 4 km Raspenava,,u mostu LI 6004  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29571 24 5 km Raspenava,,lékárna LI 6004  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29575 23 5 km Raspenava,,u lávky LI 6004  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29570 18 6 km Raspenava,,křiž. LI 6004  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29572 17 7 km Raspenava,,Liberecká LI 6004  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49327 16 11 km Oldřichov v Hájích,,U Kozy LI 6006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24667 15 13 km Oldřichov v Hájích,,žel.zast. LI 6006  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 14 13 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 13 14 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 12 15 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 11 15 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 10 16 km Mníšek,,škola LI 0208  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 9 17 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 8 17 km Mníšek,,křiž. (stanoviště 1) LI 0208  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 7 21 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 22 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 29 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 30 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 31 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 31 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2021 do 31.12.2021