DETAIL spoje: 540660 / 10

Základní informace:

Linka: 540660IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8213 15 0 km Habartice,,st.hr. LI 6012 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 14 1 km Habartice,,hor.ves LI 6012 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 12 2 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 11 5 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 10 7 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 9 9 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 8 10 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 7 10 km Bulovka,,střed LI 6018 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 6 10 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 11:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 5 12 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 11:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 4 15 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 11:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 17 km Frýdlant,,nem. LI 6001 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 18 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 18 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 11:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,