DETAIL spoje: 540660 / 104

Základní informace:

Linka: 540660IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8213 15 0 km Habartice,,st.hr. LI 6012 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 14 1 km Habartice,,hor.ves LI 6012 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 12 2 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 11 5 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 10 7 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 4) LI 6017 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 9 9 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 8 10 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 7 10 km Bulovka,,střed LI 6018 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 6 10 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 5 12 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 1) LI 6017 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 4 15 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 17 km Frýdlant,,nem. LI 6001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 17 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 14:11 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,