DETAIL spoje: 540660 / 13

Základní informace:

Linka: 540660IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 2 km Frýdlant,,nem. LI 6001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 4 3 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 5 6 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 2) LI 6017 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 6 7 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 14:25 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 7 8 km Bulovka,,střed LI 6018 14:26 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 8 8 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 9 9 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 10 11 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 3) LI 6017 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 11 13 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 12 16 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55724 13 18 km Černousy,,otočka LI 6012 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 14 20 km Habartice,,hor.ves LI 6012 14:39 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 15 21 km Habartice,,st.hr. LI 6012 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47814 16 21 km Habartice,,škola LI 6012 14:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020