DETAIL spoje: 540660 / 15

Základní informace:

Linka: 540660IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 16:38 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 2 km Frýdlant,,nem. LI 6001 16:40 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 4 3 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 16:42 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 5 6 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 16:45 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 6 7 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 16:47 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 7 8 km Bulovka,,střed LI 6018 16:48 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 8 8 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 16:49 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 9 9 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 16:50 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 10 11 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 16:52 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 11 13 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 16:56 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 12 16 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 16:59 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55724 13 18 km Černousy,,otočka LI 6012 17:00 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 14 20 km Habartice,,hor.ves LI 6012 17:01 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 15 21 km Habartice,,st.hr. LI 6012 17:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,