DETAIL spoje: 540660 / 16

Základní informace:

Linka: 540660IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47814 16 0 km Habartice,,škola LI 6012 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 15 0 km Habartice,,st.hr. LI 6012 15:11 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 14 1 km Habartice,,hor.ves LI 6012 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55724 13 4 km Černousy,,otočka LI 6012 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 12 5 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 11 8 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 15:20 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 5 10 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 1) LI 6017 15:24 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 4 13 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 15:28 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 15 km Frýdlant,,nem. LI 6001 15:30 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 16 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 15:37 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 17 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 15:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 15.3.2020, od 9.4.2020 do 13.4.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020