DETAIL spoje: 540660 / 16

Základní informace:

Linka: 540660IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47814 16 0 km Habartice,,škola LI 6012 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 15 0 km Habartice,,st.hr. LI 6012 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 14 1 km Habartice,,hor.ves LI 6012 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55724 13 4 km Černousy,,otočka LI 6012 15:09 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 12 5 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 11 8 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 15:14 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 10 10 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 4) LI 6017 15:18 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 9 12 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 15:20 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 8 13 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 15:22 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 7 13 km Bulovka,,střed LI 6018 15:23 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 6 13 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 15:24 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 5 15 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 1) LI 6017 15:26 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 4 18 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 15:29 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 20 km Frýdlant,,nem. LI 6001 15:31 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 21 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 21 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 15:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020