DETAIL spoje: 540660 / 3

Základní informace:

Linka: 540660IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 1 km Frýdlant,,nem. LI 6001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 4 2 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 5 5 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 11 8 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 12 11 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55724 13 13 km Černousy,,otočka LI 6012  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 14 15 km Habartice,,hor.ves LI 6012  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 15 16 km Habartice,,st.hr. LI 6012  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47814 16 16 km Habartice,,škola LI 6012  7:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019