DETAIL spoje: 540660 / 9

Základní informace:

Linka: 540660IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 12:16 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 2 km Frýdlant,,nem. LI 6001 12:18 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 4 3 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 12:20 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 5 6 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 12:23 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 6 7 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 12:25 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 7 8 km Bulovka,,střed LI 6018 12:26 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 8 8 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 12:27 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 9 9 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 12:28 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 10 11 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 12:30 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 11 13 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 12:34 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 12 16 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 12:37 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55724 13 18 km Černousy,,otočka LI 6012 12:38 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 14 20 km Habartice,,hor.ves LI 6012 12:39 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 15 21 km Habartice,,st.hr. LI 6012 12:41 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47814 16 21 km Habartice,,škola LI 6012 12:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019