DETAIL spoje: 540661 / 1

Základní informace:

Linka: 540661IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Dolní Oldříš
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 2 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 3 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 10 2 km Frýdlant,,nem. LI 6001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 11 3 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 12 6 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 13 7 km Bulovka,,dol.ves LI 6018  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 14 8 km Bulovka,,střed LI 6018  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 15 8 km Bulovka,,ObÚ LI 6018  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3540 16 9 km Bulovka,,statek LI 6018  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3538 17 11 km Bulovka,,hor.ves LI 6018  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3543 18 13 km Bulovka,Dolní Oldříš,můstek LI 6016  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3544 19 14 km Bulovka,Dolní Oldříš,statek LI 6016  7:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,