DETAIL spoje: 540661 / 2

Základní informace:

Linka: 540661IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Dolní Oldříš
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 3544 19 0 km Bulovka,Dolní Oldříš,statek LI 6016  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3543 18 1 km Bulovka,Dolní Oldříš,můstek LI 6016  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3538 17 3 km Bulovka,,hor.ves LI 6018  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3540 16 5 km Bulovka,,statek LI 6018  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 15 6 km Bulovka,,ObÚ LI 6018  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 14 6 km Bulovka,,střed LI 6018  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 13 7 km Bulovka,,dol.ves LI 6018  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 12 8 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64197 9 12 km Frýdlant,,Údolí dol. LI 6001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64196 8 13 km Frýdlant,,Údolí U rybníčku LI 6001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64195 7 14 km Frýdlant,,u hřbitova LI 6001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64420 6 15 km Frýdlant,,Kodešova LI 6001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 4 16 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 3 16 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 1 17 km Frýdlant,,nem. LI 6001  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,