DETAIL spoje: 540661 / 4

Základní informace:

Linka: 540661IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Dolní Oldříš
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 3544 19 0 km Bulovka,Dolní Oldříš,statek LI 6016 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3543 18 1 km Bulovka,Dolní Oldříš,můstek LI 6016 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3538 17 3 km Bulovka,,hor.ves LI 6018 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3540 16 5 km Bulovka,,statek LI 6018 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 15 6 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 14 6 km Bulovka,,střed LI 6018 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 13 7 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 12 8 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 11 11 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 10 12 km Frýdlant,,nem. LI 6001 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 3 13 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 2 14 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 14:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,