DETAIL spoje: 540661 / 7

Základní informace:

Linka: 540661IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Dolní Oldřiš
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 3 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 4 1 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 5 1 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64420 6 2 km Frýdlant,,Kodešova LI 6001 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64195 7 2 km Frýdlant,,u hřbitova LI 6001 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64196 8 3 km Frýdlant,,Údolí U rybníčku LI 6001 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64197 9 4 km Frýdlant,,Údolí dol. LI 6001 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 12 8 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 2) LI 6017 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 13 9 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 14 10 km Bulovka,,střed LI 6018 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 15 10 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3540 16 11 km Bulovka,,statek LI 6018 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3538 17 13 km Bulovka,,hor.ves LI 6018 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3543 18 15 km Bulovka,Dolní Oldřiš,můstek LI 6016 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3544 19 16 km Bulovka,Dolní Oldřiš,statek LI 6016 16:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020