DETAIL spoje: 540661 / 8

Základní informace:

Linka: 540661IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Dolní Oldřiš
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 3544 19 0 km Bulovka,Dolní Oldřiš,statek LI 6016 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3543 18 1 km Bulovka,Dolní Oldřiš,můstek LI 6016 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3538 17 3 km Bulovka,,hor.ves LI 6018 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3540 16 5 km Bulovka,,statek LI 6018 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 15 6 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 14 6 km Bulovka,,střed LI 6018 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 13 7 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 12 8 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 1) LI 6017 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 11 11 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 10 12 km Frýdlant,,nem. LI 6001 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 3 13 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 2 14 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 16:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 15.3.2020, od 9.4.2020 do 13.4.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020