DETAIL spoje: 540661 / 8

Základní informace:

Linka: 540661IDOS
Název: Frýdlant-Bulovka-Dolní Oldříš
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 3544 19 0 km Bulovka,Dolní Oldřiš,statek LI 6016 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3543 18 1 km Bulovka,Dolní Oldřiš,můstek LI 6016 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3538 17 3 km Bulovka,,hor.ves LI 6018 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3540 16 5 km Bulovka,,statek LI 6018 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 15 6 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 14 6 km Bulovka,,střed LI 6018 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 13 7 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 12 8 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 11 11 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 10 12 km Frýdlant,,nem. LI 6001 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 3 13 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 2 14 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 16:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019