DETAIL spoje: 540662 / 1

Základní informace:

Linka: 540662IDOS
Název: Frýdlant-Višňová-Andělka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39633 11 0 km Višňová,Poustka, LI 6002  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39634 12 2 km Višňová,Předlánce, LI 6003  5:41  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39625 13 3 km Višňová,,pošta LI 6003  5:43  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39626 14 3 km Višňová,,škola LI 6003  5:44  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39628 15 3 km Višňová,,žel.st. LI 6003  5:45  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39627 16 4 km Višňová,,Juta LI 6003  5:47  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39630 17 5 km Višňová,Filipovka, LI 6003  5:49  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39631 18 7 km Višňová,Loučná,rozc.0.5 LI 6009  5:52  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39629 19 9 km Višňová,Andělka, LI 6009  5:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,