DETAIL spoje: 540662 / 12

Základní informace:

Linka: 540662IDOS
Název: Frýdlant-Višňová-Andělka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39629 19 0 km Višňová,Andělka, LI 6009 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39631 18 2 km Višňová,Loučná,rozc.0.5 LI 6009 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39630 17 4 km Višňová,Filipovka, LI 6003 14:59 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39627 16 5 km Višňová,,Juta LI 6003 15:01 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39628 15 6 km Višňová,,žel.st. LI 6003 15:02 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39626 14 6 km Višňová,,škola LI 6003 15:04 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39625 13 6 km Višňová,,pošta LI 6003 15:05 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39634 12 7 km Višňová,Předlánce, LI 6003 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39633 11 9 km Višňová,Poustka, LI 6002 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39632 10 10 km Višňová,Minkovice, LI 6002 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39636 9 11 km Višňová,Víska, LI 6002 15:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,