DETAIL spoje: 540662 / 2

Základní informace:

Linka: 540662IDOS
Název: Frýdlant-Višňová-Andělka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39629 19 0 km Višňová,Andělka, LI 6009  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39631 18 2 km Višňová,Loučná,rozc.0.5 LI 6009  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39630 17 4 km Višňová,Filipovka, LI 6003  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39627 16 5 km Višňová,,Juta LI 6003  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39628 15 6 km Višňová,,žel.st. LI 6003  5:24  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39626 14 6 km Višňová,,škola LI 6003  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39625 13 6 km Višňová,,pošta LI 6003  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39634 12 7 km Višňová,Předlánce, LI 6003  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39633 11 9 km Višňová,Poustka, LI 6002  5:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,