DETAIL spoje: 540662 / 3

Základní informace:

Linka: 540662IDOS
Název: Frýdlant-Višňová-Andělka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39636 9 0 km Višňová,Víska, LI 6002  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39632 10 1 km Višňová,Minkovice, LI 6002  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39633 11 2 km Višňová,Poustka, LI 6002  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39634 12 4 km Višňová,Předlánce, LI 6003  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39625 13 5 km Višňová,,pošta LI 6003  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39626 14 5 km Višňová,,škola LI 6003  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39628 15 5 km Višňová,,žel.st. LI 6003  6:45  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39627 16 6 km Višňová,,Juta LI 6003  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39630 17 7 km Višňová,Filipovka, LI 6003  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39631 18 9 km Višňová,Loučná,rozc.0.5 LI 6009  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39629 19 11 km Višňová,Andělka, LI 6009  6:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,