DETAIL spoje: 540662 / 5

Základní informace:

Linka: 540662IDOS
Název: Frýdlant-Višňová-Andělka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7892 1 0 km Frýdlant,,nem. LI 6001 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 6001 10:31 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64420 4 2 km Frýdlant,,Kodešova LI 6001 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39633 11 8 km Višňová,Poustka, LI 6002 10:41 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39634 12 10 km Višňová,Předlánce, LI 6003 10:45 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39625 13 11 km Višňová,,pošta LI 6003 10:47 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39626 14 11 km Višňová,,škola LI 6003 10:48 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39628 15 11 km Višňová,,žel.st. LI 6003 10:50 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39627 16 12 km Višňová,,Juta LI 6003 10:52 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39630 17 13 km Višňová,Filipovka, LI 6003 10:54 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39631 18 15 km Višňová,Loučná,rozc.0.5 LI 6009 10:57 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39629 19 17 km Višňová,Andělka, LI 6009 11:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede ve středu,
- nejede od 24.12.2020 do 25.12.2020, 1.1.2021, od 2.4.2021 do 5.4.2021, od 5.7.2021 do 6.7.2021, 28.9.2021, 28.10.2021, 17.11.2021