DETAIL spoje: 540662 / 6

Základní informace:

Linka: 540662IDOS
Název: Frýdlant-Višňová-Andělka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39629 19 0 km Višňová,Andělka, LI 6009  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39631 18 2 km Višňová,Loučná,rozc.0.5 LI 6009  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39630 17 4 km Višňová,Filipovka, LI 6003  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39627 16 5 km Višňová,,Juta LI 6003  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39628 15 6 km Višňová,,žel.st. LI 6003  7:22  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39626 14 6 km Višňová,,škola LI 6003  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39625 13 6 km Višňová,,pošta LI 6003  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39634 12 7 km Višňová,Předlánce, LI 6003  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39633 11 9 km Višňová,Poustka, LI 6002  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39632 10 10 km Višňová,Minkovice, LI 6002  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39636 9 11 km Višňová,Víska, LI 6002  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 8 14 km Kunratice,,u mostu LI 6013  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 7 16 km Frýdlant,,Elitex LI 6001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 6 17 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 5 17 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 18 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 1 19 km Frýdlant,,nem. LI 6001  7:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,