DETAIL spoje: 540662 / 7

Základní informace:

Linka: 540662IDOS
Název: Frýdlant-Višňová-Andělka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 0 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 6001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 3 1 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 5 3 km Frýdlant,,nem. LI 6001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 6 4 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 7 7 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 8 10 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26323 9 11 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,můstek LI 6005 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39634 17 13 km Višňová,Předlánce, LI 6003 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39625 18 14 km Višňová,,pošta LI 6003 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39626 19 14 km Višňová,,škola LI 6003 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39628 20 14 km Višňová,,žel.st. LI 6003 13:35 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39627 21 15 km Višňová,,Juta LI 6003 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39630 22 16 km Višňová,Filipovka, LI 6003 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39631 23 18 km Višňová,Loučná,rozc.0.5 LI 6009 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39629 24 20 km Višňová,Andělka, LI 6009 13:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,