DETAIL spoje: 540662 / 7

Základní informace:

Linka: 540662IDOS
Název: Frýdlant-Višňová-Andělka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7892 1 0 km Frýdlant,,nem. LI 6001 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 6001 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 3 2 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 5 2 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 6 2 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7891 7 3 km Frýdlant,,Elitex LI 6001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7902 8 5 km Kunratice,,u mostu LI 6013 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39636 9 8 km Višňová,Víska, LI 6002 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39632 10 9 km Višňová,Minkovice, LI 6002 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39633 11 10 km Višňová,Poustka, LI 6002 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39634 12 12 km Višňová,Předlánce, LI 6003 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39625 13 13 km Višňová,,pošta LI 6003 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39626 14 13 km Višňová,,škola LI 6003 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39628 15 13 km Višňová,,žel.st. LI 6003 13:35 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39627 16 14 km Višňová,,Juta LI 6003 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39630 17 15 km Višňová,Filipovka, LI 6003 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39631 18 17 km Višňová,Loučná,rozc.0.5 LI 6009 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39629 19 19 km Višňová,Andělka, LI 6009 13:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,