DETAIL spoje: 540669 / 31

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 8 km Liberec,,Stračí LI 0001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 15 km Mníšek,,křiž. LI 0208  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 16 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 17 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 19 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 20 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 26 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 28 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 28 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 28 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 29 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 30 km Frýdlant,,nem. LI 6001  7:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019