DETAIL spoje: 540669 / 33

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 8 km Liberec,,Stračí LI 0001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 15 km Mníšek,,křiž. LI 0208 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 16 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 17 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 19 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 20 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 26 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 28 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 28 km Frýdlant,,Tiba LI 6001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 28 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 14:58 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 29 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 30 km Frýdlant,,nem. LI 6001 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 21 31 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 22 34 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 23 35 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 24 36 km Bulovka,,střed LI 6018 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 25 36 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 26 38 km Bulovka,Arnoltice, LI 6017 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 27 41 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 28 44 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 29 45 km Habartice,,hor.ves LI 6012 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 30 46 km Habartice,,st.hr. LI 6012 15:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,