DETAIL spoje: 540669 / 33

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec ,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec ,,U Slunného potoka LI 0001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec ,,Kavkazská LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec ,,Garáže ČSAD LI 0001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 8 km Liberec ,,Stračí LI 0001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 15 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 16 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 9 17 km Nová Ves ,Mlýnice , LI 0208 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 10 19 km Frýdlant ,Albrechtice ,prodejna LI 6014 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 11 20 km Frýdlant ,Albrechtice ,odb. LI 6014 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 13 26 km Frýdlant ,Větrov ,pož.zbroj. LI 6001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 16 30 km Frýdlant ,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001 15:01 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 17 31 km Frýdlant ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 18 32 km Frýdlant ,,nem. LI 6001 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 19 33 km Frýdlant ,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 20 36 km Bulovka ,Arnoltice , (stanoviště 2) LI 6017 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 21 37 km Bulovka ,,dol.ves LI 6018 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 22 38 km Bulovka ,,střed LI 6018 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 23 38 km Bulovka ,,ObÚ LI 6018 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 24 40 km Bulovka ,Arnoltice , (stanoviště 3) LI 6017 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 25 43 km Pertoltice ,Dolní Pertoltice ,host. LI 6005 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 26 46 km Habartice ,,rozc.Černousy LI 6012 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 27 47 km Habartice ,,hor.ves LI 6012 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 28 48 km Habartice ,,st.hr. LI 6012 15:41 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech