DETAIL spoje: 540669 / 35

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec ,,Prům.zóna JIH LI 0001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec ,,U Slunného potoka LI 0001 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec ,,Kavkazská LI 0001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec ,,Garáže ČSAD LI 0001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 8 km Liberec ,,Stračí LI 0001 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 15 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 16 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 9 17 km Nová Ves ,Mlýnice , LI 0208 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 10 19 km Frýdlant ,Albrechtice ,prodejna LI 6014 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 11 20 km Frýdlant ,Albrechtice ,odb. LI 6014 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 13 26 km Frýdlant ,Větrov ,pož.zbroj. LI 6001 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 16 30 km Frýdlant ,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 17 31 km Frýdlant ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 18 32 km Frýdlant ,,nem. LI 6001 23:03 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2023 do 1.1.2024