DETAIL spoje: 540669 / 36

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 0 km Frýdlant,,nem. LI 6001 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 2 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 20:46 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 2 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 2 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 4 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 10 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 11 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 13 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 14 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 15 km Mníšek,,křiž. LI 0208 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 21 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 22 km Liberec,,Stračí LI 0001 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 27 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 28 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 29 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 30 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019