DETAIL spoje: 540669 / 36

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7892 18 0 km Frýdlant ,,nem. LI 6001 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 17 1 km Frýdlant ,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 16 2 km Frýdlant ,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 20:46 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7906 13 6 km Frýdlant ,Větrov ,pož.zbroj. LI 6001 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 11 12 km Frýdlant ,Albrechtice ,odb. LI 6014 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 10 13 km Frýdlant ,Albrechtice ,prodejna LI 6014 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 9 15 km Nová Ves ,Mlýnice , LI 0208 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 16 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 17 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 23 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 24 km Liberec ,,Stračí LI 0001 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 29 km Liberec ,,Garáže ČSAD LI 0001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 30 km Liberec ,,Kavkazská LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 31 km Liberec ,,U Slunného potoka LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 32 km Liberec ,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:38 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2023 do 1.1.2024