DETAIL spoje: 540669 / 51

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec ,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec ,,U Slunného potoka LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 2 km Liberec ,,Kavkazská LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 3 km Liberec ,,Garáže ČSAD LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 8 km Liberec ,,Stračí LI 0001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 9 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 15 km Mníšek ,,křiž. LI 0208  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 16 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 9 17 km Nová Ves ,Mlýnice , LI 0208 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 10 19 km Frýdlant ,Albrechtice ,prodejna LI 6014 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 11 20 km Frýdlant ,Albrechtice ,odb. LI 6014 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 12 26 km Frýdlant ,Větrov ,na kopci LI 6001  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 14 28 km Frýdlant ,Větrov ,Lidový dům LI 6001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 15 28 km Frýdlant ,,Tiba (stanoviště 2) LI 6001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 16 28 km Frýdlant ,,žel.st. (stanoviště 2) LI 6001  6:58  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 17 29 km Frýdlant ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 6001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 18 30 km Frýdlant ,,nem. LI 6001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 19 31 km Frýdlant ,,odb.Údolí 1.2 LI 6001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 20 34 km Bulovka ,Arnoltice , (stanoviště 2) LI 6017  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 21 35 km Bulovka ,,dol.ves LI 6018  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 22 36 km Bulovka ,,střed LI 6018  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 23 36 km Bulovka ,,ObÚ LI 6018  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 24 38 km Bulovka ,Arnoltice , (stanoviště 3) LI 6017  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 25 41 km Pertoltice ,Dolní Pertoltice ,host. LI 6005  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 26 44 km Habartice ,,rozc.Černousy LI 6012  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 27 45 km Habartice ,,hor.ves LI 6012  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8213 28 46 km Habartice ,,st.hr. LI 6012  7:36 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- jede od 23.12.2023 do 1.1.2024