DETAIL spoje: 540669 / 54

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8213 30 0 km Habartice,,st.hr. LI 6012 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 29 1 km Habartice,,hor.ves LI 6012 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 28 2 km Habartice,,rozc.Černousy LI 6012 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 27 5 km Pertoltice,Dolní Pertoltice,host. LI 6005 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 26 8 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 4) LI 6017 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 25 10 km Bulovka,,ObÚ LI 6018 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 24 10 km Bulovka,,střed LI 6018 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 23 11 km Bulovka,,dol.ves LI 6018 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 22 12 km Bulovka,Arnoltice, (stanoviště 1) LI 6017 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 21 15 km Frýdlant,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 20 16 km Frýdlant,,nem. LI 6001 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 19 17 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 18 18 km Frýdlant,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 12:41 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 17 18 km Frýdlant,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 16 18 km Frýdlant,Větrov,Lidový dům LI 6001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 15 20 km Frýdlant,Větrov,na kopci LI 6001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 12 26 km Frýdlant,Albrechtice,odb. LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 11 27 km Frýdlant,Albrechtice,prodejna LI 6014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 10 29 km Nová Ves,Mlýnice, LI 0208 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 30 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 31 km Mníšek,,křiž. LI 0208 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 37 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 38 km Liberec,,Stračí LI 0001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 43 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 44 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 45 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 46 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 13:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 27.12.2019 do 31.12.2019