DETAIL spoje: 540669 / 54

Základní informace:

Linka: 540669IDOS
Název: Liberec-Frýdlant-Habartice
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8213 28 0 km Habartice ,,st.hr. LI 6012 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8214 27 1 km Habartice ,,hor.ves LI 6012 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8215 26 2 km Habartice ,,rozc.Černousy LI 6012 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26322 25 5 km Pertoltice ,Dolní Pertoltice ,host. LI 6005 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 24 8 km Bulovka ,Arnoltice , (stanoviště 4) LI 6017 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3539 23 10 km Bulovka ,,ObÚ LI 6018 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47427 22 10 km Bulovka ,,střed LI 6018 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3537 21 11 km Bulovka ,,dol.ves LI 6018 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3542 20 12 km Bulovka ,Arnoltice , (stanoviště 1) LI 6017 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7893 19 15 km Frýdlant ,,odb.Údolí 1.2 LI 6001 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 18 16 km Frýdlant ,,nem. LI 6001 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 17 17 km Frýdlant ,,aut.nádr. (stanoviště 3) LI 6001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 16 18 km Frýdlant ,,žel.st. (stanoviště 1) LI 6001 12:41 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7895 15 18 km Frýdlant ,,Tiba (stanoviště 1) LI 6001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7904 14 18 km Frýdlant ,Větrov ,Lidový dům LI 6001 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7905 12 20 km Frýdlant ,Větrov ,na kopci LI 6001 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7898 11 26 km Frýdlant ,Albrechtice ,odb. LI 6014 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7899 10 27 km Frýdlant ,Albrechtice ,prodejna LI 6014 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23646 9 29 km Nová Ves ,Mlýnice , LI 0208 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 8 30 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 7 31 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 6 37 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 5 38 km Liberec ,,Stračí LI 0001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 43 km Liberec ,,Garáže ČSAD LI 0001 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 44 km Liberec ,,Kavkazská LI 0001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 45 km Liberec ,,U Slunného potoka LI 0001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 46 km Liberec ,,Prům.zóna JIH LI 0001 13:35 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- jede od 23.12.2023 do 1.1.2024