DETAIL spoje: 540670 / 10

Základní informace:

Linka: 540670IDOS
Název: Frýdlant-Horní Řasnice,Srbská-Jindřichovice p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9920 15 0 km Horní Řasnice,Srbská,statek LI 6106  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9918 14 1 km Horní Řasnice,Srbská,hor.ves LI 6106  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9915 13 3 km Horní Řasnice,,pískovna LI 6107  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9916 12 4 km Horní Řasnice,,pož.zbroj. LI 6107  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 11 5 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 10 6 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 9 7 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 9 km Dolní Řasnice,, LI 6109  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 10 km Krásný Les,,u mostu LI 6010  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 11 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 11 km Krásný Les,,statek LI 6010  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 12 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 14 km Frýdlant,,nem. LI 6001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 15 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 16 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019