DETAIL spoje: 540670 / 11

Základní informace:

Linka: 540670IDOS
Název: Frýdlant-Horní Řasnice,Srbská-Jindřichovice p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 6001 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 2 km Frýdlant,,nem. LI 6001 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 4 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010 11:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 5 km Krásný Les,,statek LI 6010 11:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 5 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010 11:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 6 km Krásný Les,,u mostu LI 6010 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 7 km Dolní Řasnice,, LI 6109 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 9 8 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 10 9 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 11 10 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9916 12 12 km Horní Řasnice,,pož.zbroj. LI 6107 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9915 13 13 km Horní Řasnice,,pískovna LI 6107 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9918 14 15 km Horní Řasnice,Srbská,hor.ves LI 6106 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9920 15 16 km Horní Řasnice,Srbská,statek LI 6106 11:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9918 16 17 km Horní Řasnice,Srbská,hor.ves LI 6106 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9915 17 19 km Horní Řasnice,,pískovna LI 6107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9916 18 20 km Horní Řasnice,,pož.zbroj. LI 6107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 19 21 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58657 20 24 km Jindřichovice p.Smrkem,,skanzen LI 6102 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58656 21 25 km Jindřichovice p.Smrkem,,u mostku LI 6102 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51225 22 25 km Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ LI 6102 11:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,