DETAIL spoje: 540670 / 18

Základní informace:

Linka: 540670IDOS
Název: Frýdlant-Horní Řasnice,Srbská-Jindřichovice p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51225 22 0 km Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ LI 6102 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58656 21 1 km Jindřichovice p.Smrkem,,u mostku LI 6102 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58657 20 1 km Jindřichovice p.Smrkem,,skanzen LI 6102 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 11 4 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 10 5 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 9 6 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 8 km Dolní Řasnice,, LI 6109 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 9 km Krásný Les,,u mostu LI 6010 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 10 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 10 km Krásný Les,,statek LI 6010 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 11 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 13 km Frýdlant,,nem. LI 6001 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 14 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 14:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020