DETAIL spoje: 540670 / 20

Základní informace:

Linka: 540670IDOS
Název: Frýdlant-Horní Řasnice,Srbská-Jindřichovice p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51225 22 0 km Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ LI 6102 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58656 21 1 km Jindřichovice p.Smrkem,,u mostku LI 6102 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58657 20 1 km Jindřichovice p.Smrkem,,skanzen LI 6102 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 19 4 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9916 18 6 km Horní Řasnice,,pož.zbroj. LI 6107 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9915 17 7 km Horní Řasnice,,pískovna LI 6107 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9918 16 8 km Horní Řasnice,Srbská,hor.ves LI 6106 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9920 15 9 km Horní Řasnice,Srbská,statek LI 6106 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9918 14 10 km Horní Řasnice,Srbská,hor.ves LI 6106 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9915 13 12 km Horní Řasnice,,pískovna LI 6107 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9916 12 13 km Horní Řasnice,,pož.zbroj. LI 6107 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 11 14 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 10 15 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 9 16 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 18 km Dolní Řasnice,, LI 6109 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 19 km Krásný Les,,u mostu LI 6010 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 20 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 20 km Krásný Les,,statek LI 6010 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 21 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 23 km Frýdlant,,nem. LI 6001 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 24 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 25 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001 15:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,