DETAIL spoje: 540670 / 4

Základní informace:

Linka: 540670IDOS
Název: Frýdlant-Horní Řasnice,Srbská-Jindřichovice p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51225 22 0 km Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ LI 6102  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58656 21 1 km Jindřichovice p.Smrkem,,u mostku LI 6102  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58657 20 1 km Jindřichovice p.Smrkem,,skanzen LI 6102  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 19 4 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9916 18 6 km Horní Řasnice,,pož.zbroj. LI 6107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9916 12 6 km Horní Řasnice,,pož.zbroj. LI 6107  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 11 7 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 10 8 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 9 9 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 11 km Dolní Řasnice,, LI 6109  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 12 km Krásný Les,,u mostu LI 6010  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 13 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 13 km Krásný Les,,statek LI 6010  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 14 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 16 km Frýdlant,,nem. LI 6001  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 17 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 17 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  5:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,