DETAIL spoje: 540670 / 7

Základní informace:

Linka: 540670IDOS
Název: Frýdlant-Horní Řasnice,Srbská-Jindřichovice p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 6001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 2 km Frýdlant,,nem. LI 6001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 4 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 5 km Krásný Les,,statek LI 6010  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 5 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 6 km Krásný Les,,u mostu LI 6010  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 7 km Dolní Řasnice,, LI 6109  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 9 8 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 10 9 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9917 11 10 km Horní Řasnice,,křiž. LI 6107  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58657 20 13 km Jindřichovice p.Smrkem,,skanzen LI 6102  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58656 21 14 km Jindřichovice p.Smrkem,,u mostku LI 6102  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51225 22 15 km Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ LI 6102  8:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019