DETAIL spoje: 540671 / 1

Základní informace:

Linka: 540671IDOS
Název: Frýdlant-Dolní Řasnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7897 1 0 km Frýdlant,,žel.st. LI 6001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 1 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 6001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 2 km Frýdlant,,nem. LI 6001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 4 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 5 km Krásný Les,,statek LI 6010  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 6 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 7 km Krásný Les,,u mostu LI 6010  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 8 km Dolní Řasnice,, LI 6109  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 10 9 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 11 10 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8319 13 12 km Nové Město p.Smrkem,Hajniště,pož.zbroj. LI 6104  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8317 14 13 km Nové Město p.Smrkem,Hajniště,č.70 LI 6104  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23902 15 14 km Nové Město p.Smrkem,,Na Výsluní LI 6101  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23905 16 15 km Nové Město p.Smrkem,,Tovární LI 6101  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23904 17 15 km Nové Město p.Smrkem,,nám. LI 6101  5:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019