DETAIL spoje: 540671 / 4

Základní informace:

Linka: 540671IDOS
Název: Frýdlant-Dolní Řasnice-Nové Město p.Smrkem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Frýdlant

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23904 17 0 km Nové Město p.Smrkem,,nám. (stanoviště N) LI 6101 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23905 16 0 km Nové Město p.Smrkem,,Tovární LI 6101 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23902 15 1 km Nové Město p.Smrkem,,Na Výsluní LI 6101 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8317 14 2 km Nové Město p.Smrkem,Hajniště,č.70 LI 6104 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8319 13 3 km Nové Město p.Smrkem,Hajniště,pož.zbroj. LI 6104 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6741 11 5 km Dolní Řasnice,,u kovárny LI 6109 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6740 10 6 km Dolní Řasnice,,škola LI 6109 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6738 8 7 km Dolní Řasnice,, LI 6109 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16320 7 8 km Krásný Les,,u mostu LI 6010 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16318 6 9 km Krásný Les,,pož.zbroj. LI 6010 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16319 5 10 km Krásný Les,,statek LI 6010 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16317 4 11 km Krásný Les,,bažantnice LI 6010 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7892 3 13 km Frýdlant,,nem. LI 6001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7890 2 14 km Frýdlant,,aut.nádr. (stanoviště V) LI 6001 14:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019